TP2018-01-19T05:53:40+00:00
Filter Categories
All
medewerkers
  • TP
    Albert Huibers

    Verkoop Frankrijk, Duitsland en België

    a.huibers@huverba.nl

    +31 (0) 6 512 740 74

    Albert Huibers
  • TP
    André Gietman

    Planning

    planning@huverba.nl

    +31 (0) 6 194 469 51

    André Gietman
  • TP
    Cees Sanders

     

    Groepsleider bomen

    cs@huverba.nl

     

    Cees Sanders
  • TP
    Derk van Dorland

    Verkoop Verenigd Koninkrijk en ierland

    d.vandorland@huverba.nl

    +31 (0) 6 120 194 10

    Derk van Dorland
  • TP
    Dick Huibers

    Algemeen directeur / Verkoopleider

    d.huibers@huverba.nl

    +31 (0) 6 224 156 96

    Dick Huibers
  • TP
    Dirk Arends

     

     

    Groepsleider Heesterteelt

    d.arends@huverba.nl
    +316 46 05 03 02

    Dirk Arends
  • TP
    Eelco Bruinooge

     

    Logistiek & Verlading

    eb@huverba.nl

    Eelco Bruinooge
  • TP
    Evert Jansen

    Inkoop

    inkoop@huverba.nl

    +31 (0) 6 456 410 05

    Evert Jansen
  • TP
    Frank van Helvert

    Operationeel Directeur

    f.vanhelvert@huverba.nl

    +316 333 208 19

    Frank van Helvert
  • TP
    Geja van Kleef

     

    Orderverwerking en commerciële ondersteuning

    info@huverba.nl

    +31 488 442004

    Geja van Kleef
  • TP
    Gerbrand Koster

    Verkoop

    +31 6 19 27 26 45

    g.koster@huverba.nl

     

    Gerbrand Koster
  • TP
    Gerrit Mulder

    Hoofd financiën en administratie

    g.mulder@huverba.nl

    +31 (0)488-442004

    Gerrit Mulder
  • TP
    Gijsbert Arends

    Inkoop

    inkoop@huverba.nl

    +31 6 460 503 08

    Gijsbert Arends
  • TP
    Henk Hommersom

    Groepsleider bomen

    h.hommersom@huverba.nl

     

    Henk Hommersom
  • TP
    Ida van Walsem

     

    Logistieke en commerciële ondersteuning

    i.vanwalsem@huverba.nl

    0488-442004

    Ida van Walsem
  • TP
    Karel Visser

    Verkoop Nederland – Oostenrijk – Zwitserland

    k.visser@huverba.nl

    +31 (0)6 46 05 03 09

    Karel Visser
  • TP
    Kees Jan van Rossum

     

    Groepsleider Heesterteelt

    kjvr@huverba.nl

    Kees Jan van Rossum
  • TP
    Teus van Meerten

     

    Verkoop Nederland

    t.vanmeerten@huverba.nl

    +31 6 460 503 04

    Teus van Meerten
  • TP
    Zbigniew Jan Luzynski

    Verkoop Oost europa

    z.j.Luzynski@huverba.nl

    +31 (0) 6 108 870 63

    Zbigniew Jan Luzynski