Loading...
Ons Team 2016-11-01T13:46:16+00:00

Zo zijn we nu eenmaal

De beste logistieke organisatie en het grootste assortiment zijn nog geen garantie voor een adequate levering. Het zijn onze mensen die het verschil maken. Het grootste deel van onze medewerkers is opgegroeid in het laanboomcentrum van Europa. Ze vormen een hecht team. Samen geven ze Huverba het karakter van een bevlogen dienstverlener die altijd in mogelijkheden denkt.

Wij zoeken
vakmensen!

Bekijk onze vacatures
All
medewerkers
  • Aalderd van de Wardt

    Groepsleider bomen

    avw@huverba.nl

     

    Aalderd van de Wardt
  • Albert Huibers

    Verkoop Frankrijk, Duitsland en België

    a.huibers@huverba.nl

    +31 (0) 6 512 740 74

    Albert Huibers
  • André Gietman

    Planning

    planning@huverba.nl

    +31 (0) 6 194 469 51

    André Gietman
  • Cees Sanders

     

    Groepsleider bomen

    cs@huverba.nl

     

    Cees Sanders
  • Derk van Dorland

    Verkoop Verenigd Koninkrijk en ierland

    d.vandorland@huverba.nl

    +31 (0) 6 120 194 10

    Derk van Dorland
  • Dick Huibers

    Algemeen directeur / Verkoopleider

    d.huibers@huverba.nl

    +31 (0) 6 224 156 96

    Dick Huibers
  • Dirk Arends

     

     

    Groepsleider Heesterteelt

    d.arends@huverba.nl
    +316 46 05 03 02

    Dirk Arends
  • Eelco Bruinooge

     

    Logistiek & Verlading

    eb@huverba.nl

    Eelco Bruinooge
  • Evert Jansen

    Inkoop

    inkoop@huverba.nl

    +31 (0) 6 456 410 05

    Evert Jansen
  • Frank van Helvert

    Operationeel Directeur

    f.vanhelvert@huverba.nl

    +316 333 208 19

    Frank van Helvert
  • Gebrand koster

    Planning

    +31 6 19 27 26 45

    g.koster@huverba.nl

     

    Gebrand koster
  • Geja van Kleef

     

    Orderverwerking en commerciële ondersteuning

    info@huverba.nl

    +31 488 442004

    Geja van Kleef
  • Gerrit Mulder

    Hoofd financiën en administratie

    g.mulder@huverba.nl

    +31 (0)488-442004

    Gerrit Mulder
  • Gijsbert Arends

    Inkoop

    inkoop@huverba.nl

    +31 6 460 503 08

    Gijsbert Arends
  • Henk Hommersom

    Groepsleider bomen

    h.hommersom@huverba.nl

     

    Henk Hommersom
  • Ida van Walsem

     

    Logistieke en commerciële ondersteuning

    i.vanwalsem@huverba.nl

    0488-442004

    Ida van Walsem
  • Jan van Zetten

     

    Verkoop Engeland

    j.vanzetten@huverba.nl

    +31 651821751

     

    Jan van Zetten
  • Jerphaas Rustenhoven

    ICT/ PR / Management Assistent

    j.rustenhoven@huverba.nl

    +31 (0)488-442004

    (312)

    Jerphaas Rustenhoven
  • Karel Visser

    Verkoop Nederland – Oostenrijk – Zwitserland

    k.visser@huverba.nl

    +31 (0)6 46 05 03 09

    Karel Visser
  • Kees Jan van Rossum

     

    Groepsleider Heesterteelt

    kjvr@huverba.nl

    Kees Jan van Rossum
  • Teus van Meerten

     

    Verkoop Nederland

    t.vanmeerten@huverba.nl

    +31 6 460 503 04

    Teus van Meerten
  • Zbigniew Jan Luzynski

    Verkoop Oost europa

    z.j.Luzynski@huverba.nl

    +31 (0) 6 108 870 63

    Zbigniew Jan Luzynski

‘Wie zijn eigen kracht kent, leert die van een ander waarderen.’

  • Gedrevenheid is voor ons vanzelfsprekend en onmisbaar tegelijk. Voor ’n klant gaat alles aan de kant.

 

  • Commitment zien wij als het resultaat van verantwoordelijkheid nemen. We vinden het belangrijk dat u op ons kunt rekenen. Altijd. Of het nu om de levering voor een groot project gaat,  of de afhandeling van een klacht.

 

  • Het komt altijd goed. Dat is onze overtuiging. We denken in oplossingen en voegen de daad bij het woord. Hoe dan ook.

 

  • Samenwerken zit in onze genen. We werken samen met klanten bij projecten, maar ook met collega-kwekers en toeleveranciers.